ראשי

הגישו מועמדות

מסעדת נישי

Nishi Restaurant

img

מסעדת נישי ממוקמת במפלס הרחוב, מתחת למלון WEST, ברמת פולג ומכילה חלל הסעדה רחב ידיים, תחום בויטרינות גדולות החושפות את נוף הים הסמוך וכן אזור ישיבה חיצוני.
בכניסה פנימה שובה את העין תמונת קיר ססגונית מפסיפס, המהווה רמז לבאות – למפגש עם חלל נעים משובץ באלמנטים מקוריים, שתורמים לו עניין רב אך אינם משתלטים עליו. פלטת הצבעים נשאבה מצבעי התבלינים של המזון, כמו גם מקרבת הים, עם נוכחות דומיננטית של גון ירקרק חלוד.
הריצוף משלב עץ וגרניט פורצלן בגון פטינה שתואם לקיר והתאורה מגיעה מגופים דקורטיביים תלויים, שעוצבו ייעודית (עיצוב: אוהד בנית) מזכוכית בעבודת ניפוח, עם צמחי אוויר “שנשפכים” מהם ומספוטים המפיצים אור מנצנץ כעין כוכבים.
את אזור הבר במקום תוחמת-מגדירה ממעל מסגרת עשויה פליז ובין הבר לבין אזור הישיבה חוצצת אדנית עשויה ברזל ובטון, כעין “מחיצת צמחייה” מעודנת, שמוסיפה ממד של טבע רענן. בקיר שמאחורי דלפק הבר, משתלב פתח אופקי גדול הפונה למטבח אחורי גדול במיוחד וחלקו העליון מעוצב כמוקד של עניין יצירתי: מפני שטחו, שעברו צריבה להקניית גון פטינה ירקרק-קורוזיבי, מגיחות “סנדות” (מהסוג המוכר מתנועת הנוער) שהוצמדו אליו בהברגה, כאשר בשילוב עם התאורה ש”נזרקת” לכיוונו מתקבל מופע מקורי, ייחודי ומיוחד. בעומק החלל משתלב אזור אינטימי המוגדר באמצעות מחיצה עשויה פח חלוד בחיתוך לייזר, כשקירותיו המחופים בלוחות פח חלודים בחיתוך לייזר ותקרתו הזהובה מבדלים אותו כסוג של אזור פרימיום נפרד מכלל המרחב.
השולחנות בנישי משלבים עץ ופליז בעיצובים שונים, הכיסאות שמצוותים אליהם הם בגווני אדום, אפור וסגול, ועמדות השירות של המלצרים מוטמעות בין עמודי בטון, כך שהן אינן מפריעות לזרימתו האסתטית של החלל מסביר הפנים.
טקסט: מיה אור

  • מיקום: נתניה
  • צוות תכנון: עיצוב תאורה אדריכלית: אורלי אלקבס אברון. גופי תאורה: אסף ויינברום
  • צילום: יואב גורין
  • Location: Natania
  • Photography: Yoav Gurin

האתר מאפשר לכם ליצור מפגש איכותי עם המתכננים הראויים, בכל קנה מידה, ציבורי או פרטי
ולעשות בחירה מושכלת ואמינה, של המתכננים המתאימים לצרכיכם

הגשת מועמדות
img
Loading...