ראשי

הגישו מועמדות

סטודיו I’M

סטודיו I'M של המעצבים מרקו סבארה ואירית שניר כהן, מעצב חללים מסחריים, המספרים סיפור דרך עיצוב. הם יוצרים קונספט עיצובי שלם, העונה על דרישות הלקוח בכל פרויקט ויוצרים חווית בילוי שונה ומהנה.

img
img
img

מסעדת קיוטו נאו, ראשון לציון

כך נוצר עיצוב המתאים למסעדה-בר, המשלבת טעמים וניחוחות אסייתיים קלאסיים עם דגש על יפניים, עם טוויסט של חדשנות, פיוז’ן ותעוזה, שילוב של קלאסי עם מודרני, מקום שיתאים לבראנץ’ עם קולגות עסקיים, לאירוע משפחתי וגם לדייט רומנטי על הבר.
האתגר המרכזי שעמד בפני המתכננים, הוא שילוב הנראות של המסעדה עם המיקום שבו היא נמצאת, בסמוך למרכז קניות גדול, מיקום שדרש, מצד אחד, לייצר ייחודיות ובידול שימשוך את הקהל ומצד שני להשתלב עם הנראות של שאר העסקים והסביבה הקרובה.
כדי לעמוד באתגר הזה שהציב הבריף העיצובי, החליטו המתכננים לעשות שימוש בחומריות טבעית בדגש על צבעי החומר. עבור התקרות התלויות מעל הבר המרכזי וכן התקרה השקועה בחלל במסעדה המרכזי, יצרו אלמנטים בעלי צורניות אורגנית עם פינות מתעגלות אך גם צורניות גאומטריות, שילוב סגנונות בין יפני מסורתי לבין טוויסטים חדשניים המתאימים לקונספט של המסעדה.
קיוטו נאו משלבת בין התרבויות, הטעמים והצבעים, ישן עם חדש, קלאסי עם מודרני.

תכנון תאורה: אריאל סלע
ציור אמנות: קטיה רוז
מעצב גרפי : יותם בצלאל
צילום יואב גורין

התכנון המרחבי של האלמנטים בחלל, בסניף של המסעדה היפנית-אסייתית הוותיקה, כלל התייחסות צורנית לתקרות התלויות מעל הבר המרכזי ומעל בר הכנת הסושי, כמו גם התקרה השקועה בחלל המסעדה המרכזי. כל האלמנטים הללו בעלי צורניות אורגנית, עם פינות מתעגלות בשילוב גאומטריות, תוך שילוב סגנונות בין מסורתי לחדשני. רוח עיצוב המסעדה ספוג באלמנטים יפניים, כמו חומריות טבעית בדגש על צבעי החומר, עץ אלון טבעי, אבן בזלת, פלדת קורטן ובטון.

מעבדת קוקטיילים 7 to 1 lab

המעצבים התבקשו ליצור אווירה וחווית בילוי חדשנית, שתשאיר רושם מתמשך על האורחים, להציע סוג של בילוי שובר מוסכמות, לא עוד ישיבה על הבר אלא משהו שלא דומה לשום דבר שהם חוו בעבר. שילוב של קונספט עיצובי שונה – בר מרכזי ללא מקומות ישיבה. הברמן והדיספליי הייחודי שלו הוא הכוכב במרכז החלל, הסועדים צופים בו כשהוא יוצר, רוקח ומוזג את הקוקטיילים המיוחדים.
כל פרט בבר-מעבדה תוכנן ועוצב בקפידה, תוך שמירה על אותנטיות של קירות המבנה הטורקי העתיק בן למעלה ממאה שנה, שבו שוכנת מעבדת הקוקטיילים. את מרכז החלל והבר תופס מתקן מתכתי במראה עתידני, שיוצר על פי הזמנה, שאחראי על ייצור הקוקטיילים. הבר המודולרי מאובזר במגירות הקפאה בטמפרטורה של מינוס עשר מעלות, בהן מאוחסנים בתחילת כל סרוויס גביעים עם קוביות קרח להגשת הקוקטיילים לאורחים. מעל יחידת הבר נמצאת מעין חללית, שהיא למעשה עמדת תצוגה. בעזרת ארבעה מנועים העמדה עולה ויורדת ומספקת לברמנים את חומרי הגלם הדרושים להרכבת כל משקה. בחלל נפרד מעבר לקיר זכוכית, נמצאת המעבדה של המקום שבה הוגים ומייצרים את חומרי הגלם באמצעות המכשור המיוחד.

מתכנן תאורה: צח כהן
צילום: יואב גורין

לסצנת הקולינריה הצטרפה מעבדת קוקטיילים חדשנית, ראשונה מסוגה בישראל, שבה רוקחים תזקיקי אלכוהול עבור הקוקטיילים השונים, בעזרת מכשור מתקדם שמגיע גם מעולם הרפואה, בשילוב של מסעדת שף יפנית עם מנות מוקפדות המתאימות ללוות את הקוקטיילים המעוצבים.

מסעדת TYO

כבר מבחוץ ניתן לחוש את האווירה היוקרתית של המסעדה-לאונג׳ בר יפנית בנווה צדק בתל אביב. – מהחיפויים הייחודים ועד גופי התאורה המרהיבים, כל אלה לצד ריהוט אלגנטי המשתלב עם שפע ועושר של חומרים. התוצאה המתקבלת היא חוויה קולינרית, אסתטית, יוקרתית ויוצאת דופן.

מתכנן תאורה: צח כהן
מעצב גרפי: אופיר מרקוס
צילום: יואב גורין

האתר מאפשר לכם ליצור מפגש איכותי עם המתכננים הראויים, בכל קנה מידה, ציבורי או פרטי
ולעשות בחירה מושכלת ואמינה, של המתכננים המתאימים לצרכיכם

הגשת מועמדות
img
Loading...