ראשי

הגישו מועמדות

8 האמנים שבחרנו לשדרג את האדריכלות ועיצוב הפנים שלכם

במסגרת פעילותנו לשלב אמנות ישראלית בארכיטקטורה ולעודד עבודה משותפת בין אדריכלים ואמנים - בחנו עשרות תיקי עבודות של אמנים ואנו מביאים את אותם אמנים אשר בחרנו, לטעמנו ולהתרשמותנו הבלעדית (זהו לא מדור פרסומי), כמתאימים להשתלב בעיצוב פנים ואדריכלות שלכם ולהעצים אותם.

img

כנראה חשוב לכם איך יגיבו המשתמשים לפרויקט האדריכלי שתכננתם.
לא משנה כמה נועז-שונה-ייחודי יהיה הפרויקט שתכננתם כאדריכלים, המבחן האמיתי שלו, היה איך איך ירגישו בתוכו המשתמשים. מחקרים שנערכות בשנים האחרונות, הראו כי אנשים ציינו כחללים אדריכליים מוצלחים, את אלה אשר הקנו להם תחושות ונתנו להם להרגיש שהם מתפקדים נכון. אחוז גבוה של משתמשים – 84% הזכירו את האמנות ששולבה בחללים, כמשפיע על ההערכה שלהם לעיצוב הפנים שלהם. זה די מובן, הרי זה בסופו של דבר גם העיצוב האדריכלי הוא זה שנותן את הערך הנוסף לקופסא בה אנו חיים ומתפקדים.
למשל, השילוב בין האדריכלות של הקפלה הסיסטינית שתכנן מיכאלאנג’לו לבין האמנות שלו והציורים שלו עליה, הם אלה אשר מקנים לה את עוצמתה האלמותית. אי אפשר לנתק את האדריכלות מהאמנות, היוצרים כאן ביחד את השלימות.

“האלמנט האמנותי, אם יגיע להרמוניה עם רוח הבניין, יעמיק את החוויה האמנותית, הסיכומית, של הבניין כולו. האדריכל והאמן העובדים בשיתוף, חייבים להבין זה את שפתו של זה ולהגיע לכך שיצירתם המשותפת תדבר בשפה אחת, מבלי שהדבר יחייב דיכוי הביטוי האינדיווידואלי של איש מהם. עלינו ללכת בדרך של חיפוש הביטוי המשותף בין אמנים לאדריכלים”. אדריכל יעקב רכטר

דודו גרשטיין  צייר ופסל, בסגנון ציור בתלת מימד, יוצר תמונות חיתוך ייחודיות ואייקוניות, עומדות חופשיות בחלל, ללא המסגרת הריבועית הסטנדרטית והמסורתית. עבודותיו מתאימות למרחב הציבורי והן לחללי פנים.
אוהד בנית  אמן ומעצב קונספטואלי, היוצר חוויה סביבתית, מעיצוב מוצר אמנותי ועד לעיצוב חלל, בתפר בין אמנות לעיצוב.
מיכל רוטמן-לאור  ציירת הסוחפת את הצופה לחגיגה צבעונית, מרוממת ומלאת חיים, שילוב מחשמל של מעוף, דימיון וציבעוניות מתפרצת.
כרמל אילן  עבודות נייר מפוסלות, שהיא יוצרת מדפי ספרים ומגזינים ישנים.
ליאת אלבלינג  אמנית וצלמת, הבונה מרחבים ארכיטקטוניים רעיוניים, תוך שימוש בחומרים שונים ובתצלומים.
יוסי וסיד  אמן ואדריכל, היוצר עולמות ונופים ארכיטקטוניים, ברישום פרטני עתיר דימויים.
רבקה סביניר  יוצרת אמנות דיגיטלית, עם אימג’ים עזים במבע ובצבעוניות שלהם, המודפסים על חומרים שונים.
אלי מתיתיהו  צלם ואדריכל, המצלם בשחור לבן גופים אדריכליים, בשפה אישית ואבסטרקטית.

  • 1

האתר מאפשר לכם ליצור מפגש איכותי עם המתכננים הראויים, בכל קנה מידה, ציבורי או פרטי
ולעשות בחירה מושכלת ואמינה, של המתכננים המתאימים לצרכיכם

הגשת מועמדות
img
Loading...